dzaspersky

Others

👇👇👇 Moonylab / HelloBody Współpraca : 📩mail: kacperkuniszek@gmail.com 👻 Snapchat: DZASPERBOY

479 views Instablog

Instamedias

dzaspersky
25 views
Instamedias

Tik tok- ta aplikacja stała się dla mnie totalna zabawa! Bawcie się, tańczcie i wygłupiajcie! Życie macie jedno wiec korzystajcie z niego! • • •

#stettin #poland #ootd #goodday #tbt #smile #welcome #szczecin #tiktok #man #tiktokdance #day #men #dance #instagram

Sun, 28 Jun 2020, 11:05

dzaspersky
22 views
Instamedias

Uwielbiam takie pogody! Pamiętajcie, ze nikt z nas ludzi nie jest ideologia! Nie możemy godzić się by tak o nas mówiono! 🌞🍀 • • •

#man #stettin #instagram #szczecin #poland #pridemonth2020 #pride #pridemonth #men #photo #2020 #ootd #summer #loveislove #tbt #photography

Sat, 27 Jun 2020, 18:46

dzaspersky
11 views
Instamedias

Czemu udajemy szczęśliwych?!

#bestpolishboy

Mon, 2 Mar 2020, 20:42

dzaspersky
33 views
Instamedias

Wspomnienia są najlepsze by zapisywać! Moje wspomnienia zapisane są w Moonybookach od @ ❤️. Jakość wykonania każdego moonybooka jest idealna, każde ze zdjęć zachowuje swoją oryginalność!

Sat, 17 Aug 2019, 16:13

dzaspersky
27 views
Instamedias

Nasz dom jest pełen merdających ogonów, pocałunków, mokrych nosów i miłości! ❤️🐶🐾

Mon, 29 Jul 2019, 20:00

dzaspersky
32 views
Instamedias

Jesteś nikim kurwa krzyczeli codziennie. Ballada, dramat?!?

Tue, 28 May 2019, 21:18

dzaspersky
20 views
Instamedias

Love the way you lie.

Sun, 5 May 2019, 16:48

dzaspersky
28 views
Instamedias

Kiedy zauważysz coś Powiedz to Nie ukrywaj.

Tue, 23 Apr 2019, 23:45

dzaspersky
23 views
Instamedias

You and I!

Mon, 22 Apr 2019, 16:55

dzaspersky
28 views
Instamedias

Nie pozwól!

Sat, 20 Apr 2019, 22:09

dzaspersky
19 views
Instamedias

Muszę cię mieć w objęciach - to sens jestestwa chcę ci powiedzieć jedno: zapierasz mi dech w piersiach!

Fri, 19 Apr 2019, 21:57

dzaspersky
20 views
Instamedias

W życiu nie warto iść na skróty. Najbardziej smakuje to co kosztowało nas najwięcej wysiłku.

Mon, 8 Apr 2019, 14:45

dzaspersky
22 views
Instamedias

You have a few simple words Tell me about yourself I know some of your dreams And I know what's in your head!

Sun, 7 Apr 2019, 21:12

dzaspersky
18 views
Instamedias

Fashion BORDELLO ! By Tzuji👏

Sun, 31 Mar 2019, 15:00

dzaspersky
15 views
Instamedias

Nie mam czasu na randki Taki mam fetysz Drogie zabawki

Mon, 25 Mar 2019, 18:02

dzaspersky
15 views
Instamedias

„Wiesz co mówią: hejterzy nie przestaną hejtować, a suki pozostaną sukami.” 😈

Sat, 23 Mar 2019, 19:11

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2020 promujbloga.pl
All rights reserved.