patchwork____

Fashion

Zapraszam. ♥

678 views Instablog

Instamedias

patchwork____
4 views
Instamedias

mam za dużo na głowie muszę się ogarnąć Z UKRYTą DEDYKACJĄ buziak

Tue, 5 May 2020, 22:46

patchwork____
26 views
Instamedias

palę włosy jak fryteczki na głębokim oleju a ty jak spędzasz koronokwarantannodomowoferie? ZOSTAŃ W DOMU TO ZROBIĘ CI FRYZ buziaczki misiacxki

#2020 #fryzjer #newhair #koronaferie

Wed, 25 Mar 2020, 14:04

patchwork____
35 views
Instamedias

Bd papiezem mam jeszcze 2jpg ale Jan wyszedł niewyraźnie. jakość nie ilość itp dobranoc

#mylifemyway #papiez

Thu, 21 Nov 2019, 00:41

patchwork____
45 views
Instamedias

Łódź jest super przyjemna i wgl klimacik

#lodz #fajnie #sing #ania #lubieczytac

Sat, 21 Sep 2019, 15:27

patchwork____
42 views
Instamedias

Mikołajki to pieprzone Krupówki a jak karma to tylko w Giżycku

#mazurycudnatury #trzebaorac #jestemzpolski

Tue, 30 Jul 2019, 18:00

patchwork____
24 views
Instamedias

Fotofeportaż prosto z deszczowej krainy od chwilowo rudej wiewióry. Fv

#wawel #zakrzowek #krakow #fajnemiejsce

Thu, 30 May 2019, 16:29

patchwork____
31 views
Instamedias

Dlaczego, powiedz mi tak mało Mało wieeszzz~~Pocahontas & &

#szugi #matura2019 #polishmountains #patryk #dorota

Mon, 20 May 2019, 11:46

patchwork____
34 views
Instamedias

Ku pamięci dla tych którzy odeszli [*] znajdź niewidzialnego balona na zdjęciu CZAS START!

#maturzysci #up #holidays #2019

Tue, 30 Apr 2019, 23:14

patchwork____
36 views
Instamedias

Dzień z życia gwiazd. Julcia kulcia to super baba STO LAT!!!!

#to #you #happybirthday

Tue, 23 Apr 2019, 15:13

patchwork____
33 views
Instamedias

Nutella jest dobra.

#2 #turysci

Sun, 31 Mar 2019, 17:26

patchwork____
25 views
Instamedias

Drogie kobiety(@ypsilo_n) +mleko. UWAGA LOKOWANIE PRODUKTU.

#jelen #liebfraumilch #mleko #art

Fri, 22 Mar 2019, 23:18

patchwork____
33 views
Instamedias

Jedzenie zjedzone walentynki zaliczone, dzieci w drodze.

#partyparty #omgpagefootball #smallanimal #lovepuppies

Wed, 20 Feb 2019, 19:49

patchwork____
32 views
Instamedias

Śmiesznie w sumie.

#studniowka #2k19

Sat, 26 Jan 2019, 22:19

The content of the site is protected by Polish and international copyright laws.
All rights to the content of the Site are reserved to their authors.
Using the Website means acceptance of regulations and rivacy policy.

Made in Poland

Copyright © 2020 promujbloga.pl
All rights reserved.